pátek 19. srpna 2016

Who the hell is Jason


Jmenuju se Jason a tady budu dokumentovat jednu moji "menší" misi. O co jde se dozvíte hned teď. Stačí jen číst dál.

Žiju a pracuju v zemi zvané the United Kingdom. Londýn se mi ale nelíbil, a tak jsem se přestěhoval do města, kde kdysi sídlil Torchwood. Taky si sem Doktor Who jezdí dobíjet baterky v TARDIS. Pokud jste Doktorův fanoušek, víte o čem mluvím.

Za poslední dva roky jsem žil v pěti různých zemích. Kam se přestěhuju příště ještě nevím, ale o tom tahle mise není. Trans-mise 21 je krycí název pro "jsem transgender".

To znamená, že moje biologické a vnitřní pohlaví se neshodli na tom, co jsem. Biologické pohlaví říká, že jsem holka, vnitřní říká, že kluk. Tahle mise je tedy o tom srovnat je do jedné "lajny". Jelikož nemůžu změnit mozek (kdyby to šlo, už by se to stalo), rozhodl jsem se přizpůsobit tělo. Což díky skvělé věci zvané testosteron už reálné je.

Jsem teprve na začátku, kdy oznamuju lidem kolem  mě, co se děje a proč preferuju jméno Jason a zájmena he/him. Většina to zatím chápe a jsou v pohodě. Uvidíme, jak to půjde dál.

Vím, že se v komentářích asi najde i hodně "haterů", jejichž myšlení světa se zakládá na "všichni jsou kokoti a všechno je na piču", ale doufám, že většina lidí bude milá, otevřená, tolerantní a respektující. :D

Mějte se zatím dobře.

Jason out.


Žádné komentáře:

Okomentovat